Buty360 Kozaki Śniegowce Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex
Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex

Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex

Producent: Zdar
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowane Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex były tanio do kupienia w www.mivo.pl. Nie sposób ukryć faktów, że śniegowce damskie są obuwiem występującym w każdej kobiecej szafie. Gdy temperatury na na zewnątrz ulegają coraz to drastyczniejszym spadkom, a aura staje się chłodna, płeć piękna sięga po śniegowce damskie. Zdar - Zdar Igor -.. więcej »

Cena: 500,00 zł
Produkt niedostępny
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Więcej na: www.mivo.pl

Opis i dane

Opinie

Prezentowane Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex były tanio do kupienia w www.mivo.pl. Nie sposób ukryć faktów, że śniegowce damskie są obuwiem występującym w każdej kobiecej szafie. Gdy temperatury na na zewnątrz ulegają coraz to drastyczniejszym spadkom, a aura staje się chłodna, płeć piękna sięga po śniegowce damskie. Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex cieszą się przychylnym spojrzeniem wśród kobiet, które lubią wygodę i jakość wykonania. Sprawdź dokładnie Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex.

Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex. Kolor: Czarny, Płeć: Mężczyzna, materiał: Bawełna, : , Zapięcie: Brak.

Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex nie są dla Ciebie? Oczekujesz całkowicie innego modelu? W takim wypadku koniecznie spójrz na naszą propozycję widoczną na dole. Na początku zobaczysz tutaj śniegowce damskie Zdar, a jeśli to będzie niewystarczające to możesz zajrzeć na wszystkie śniegowce damskie i na pewno wtedy znajdziesz coś dla siebie.

2015-09-10 12:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii o butach Zdar - Zdar Igor - Śniegowce Unisex